Společnost Autocentrum začínala již v roce 1998 jako malý prodejce vozů Škoda v Pardubicích a postupem času se stala největší firmou v Pardubickém a Královehradeckém kraji prodávající nové a ojeté vozy značky Škoda. V roce 2001 jsme rozšířili prodej vozů Škoda o novou provozovnu v Hradci Králové, od roku 2004 jsme začali provozovat také prodejní areál ve Starém Hradišti, kde jsme začali prodávat nové vozy značky SEAT a během roku 2005 byla činnost firmy rozšířena o autorizovaný prodej užitkových vozidel Volkswagen. V této době jsme také rozšířili nabídku služeb o autorizovaný servis užitkových i osobních vozidel značky Volkswagen. Největší boom zažila společnost Autocentrum v letech 2006 a také 2007. V roce 2006 jsme provedli komplexní rekonstrukci areálu v Hradci Králové, kde vzniklo plně klimatizované prodejní a servisní centrum vozů Audi, Škoda a Volkswagen. Současně jsme získali autorizaci pro záruční a pozáruční servis vozů Audi pro provozovnu v Pardubicích.
2010 – 1. ledna se naše obě společnosti spojily (Autocentrum Pardubice a Autocentrum Hradec Králové) do jedné společnosti s názvem Autocentrum BARTH a.s.

Co všechno aktuálně nabízíme?
Možnost výběru nových aut ze 7 značek – Škoda, Volkswagen (osobní a užitkové) , Audi, SEAT a FIAT (osobní a užitkové), což znamená více jak 80 modelů, které obsahují všechny segmenty trhu (od minivozů, vozů nižší a střední třídy, přes segment MPV, SUV, kabrioletů, sportovních vozů, různých užitkových vozů, valníků, obytných vozů, až po segment luxusních vozů a dokonce i supersportovních vozů, protože máme autorizaci pro prodej modelu Audi R8). V našem Centru ojetých vozidel si můžete vybrat z více jak 250 ojetých, referenčních a předváděcích vozů.

Autocentrum BARTH a.s. - Hradec Králové

Internetové stránky společnosti

http://www.autocentrum.cz

Kontaktní údaje

Adresa:
Bří. Štefanů 985, 50003 Hradec Králové

Telefon:
800 400 477

Mobil:
737 230 555

E-mail:
autocentrum@autocentrum.cz
kontakt, mapa Autocentrum BARTH a.s. - Hradec Králové

Kontaktní formulář

Ochrana proti spamu a robotům.
Kolik je dvakrát tři?
Webhosting pro tento server poskytuje hostingová společnost BEST-HOSTING Webhosting a virtuální server